Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXXVI sesja Rady Miejskiej w Szczytnie".
Autopoprawka do projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Szczytno na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
20 | Tomasz Żuchowski | za |
21 | Sławomir Witold Staszak | nieobecny |
a. zmian w budżecie Gminy Miejskiej Szczytno na 2021 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
20 | Tomasz Żuchowski | za |
21 | Sławomir Witold Staszak | nieobecny |
b. określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 3 | 8 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | przeciw |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | przeciw |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | przeciw |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | przeciw |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | wstrzymał się |
13 | Teresa Moczydłowska | przeciw |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | przeciw |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | przeciw |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | wstrzymał się |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | przeciw |
20 | Tomasz Żuchowski | wstrzymał się |
21 | Sławomir Witold Staszak | nieobecny |
c. przyjęcia programu współpracy pomiędzy samorządem miasta Szczytno a podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
20 | Tomasz Żuchowski | za |
21 | Sławomir Witold Staszak | nieobecny |
d. zgody na zawarcie umów dzierżawy, najmu i odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
20 | Tomasz Żuchowski | za |
21 | Sławomir Witold Staszak | nieobecny |
e. nazewnictwa ulic w mieście Szczytno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | wstrzymał się |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
20 | Tomasz Żuchowski | za |
21 | Sławomir Witold Staszak | nieobecny |
f. zmiany Statutu Zakładu Gospodarki Komunalnej w Szczytnie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
20 | Tomasz Żuchowski | za |
21 | Sławomir Witold Staszak | nieobecny |
g. zatwierdzenia wniosku o udzielenie wsparcia ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa na sfinansowanie objęcia udziałów w istniejącej Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej „KZN-Północ” Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
20 | Tomasz Żuchowski | za |
21 | Sławomir Witold Staszak | nieobecny |
h. zmiany uchwały w sprawie ustalenia składów osobowych stałych komisji Rady Miejskiej w Szczytnie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
20 | Tomasz Żuchowski | za |
21 | Sławomir Witold Staszak | nieobecny |