Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XIII sesja Rady Miejskiej w Szczytnie".
1. AUTOPOPRAWKA do projektu uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miejskiej Szczytno na tala 2019-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 5 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | wstrzymał się |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | wstrzymał się |
13 | Teresa Moczydłowska | wstrzymał się |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | wstrzymał się |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | wstrzymał się |
2. a. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miejskiej Szczytno na lata 2019-2023
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | wstrzymał się |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | wstrzymał się |
13 | Teresa Moczydłowska | wstrzymał się |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | wstrzymał się |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | wstrzymał się |
3. AUTOPOPRAWKA do projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Szczytno na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | za |
4. b. zmian w budżecie Gminy Miejskiej Szczytno na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | wstrzymał się |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | wstrzymał się |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | wstrzymał się |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | wstrzymał się |
5. c. określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | przeciw |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | przeciw |
12 | Paweł Kamil Krassowski | przeciw |
13 | Teresa Moczydłowska | przeciw |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | przeciw |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | przeciw |
6. d. ustalenia stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych na terenie miasta Szczytno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | za |
7. e.zmiany uchwały Rady Miejskiej w Szczytnie nr X/82/2019 z dnia 30 sierpnia 2019 r. w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | za |
8. f. wniesienia odpowiedzi na skargę
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | wstrzymał się |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | za |
9. g. trybu, sposobu powoływania i odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego w Szczytnie oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | wstrzymał się |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | za |
10. h. przyjęcia Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2020 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | za |
11. i. zgody na zawarcie umów dzierżawy
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | za |
12. j. zwolnienia z obowiązku zbycia w drodze przetargu nieruchomości gruntowych wchodzących w skład mienia komunalnego Gminy Miejskiej Szczytno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | za |
Wniosek o zdjęcie z porządku obrad punktu 7 ppkt k
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | za |
18. j. zmiany uchwały Nr I/4/2018 Rady Miejskiej w Szczytnie z dnia 20 listopada 2018 r. w sprawie ustalenia składów osobowych stałych komisji Rady Miejskiej w Szczytnie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
21 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Arkadiusz Myślak | za |
15 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
16 | Mariusz Pardo | za |
17 | Anna Teresa Rybińska | za |
18 | Sławomir Witold Staszak | za |
19 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
20 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
21 | Tomasz Żuchowski | za |
19. m. rozpatrzenia skargi na Burmistrza Miasta Szczytno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
19 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | wstrzymał się |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
15 | Mariusz Pardo | za |
16 | Anna Teresa Rybińska | za |
17 | Sławomir Witold Staszak | za |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
20 | Tomasz Żuchowski | za |
21 | Arkadiusz Myślak | nieobecny |
20. n. zmieniająca uchwałę w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Szczytno
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
15 | Mariusz Pardo | za |
16 | Anna Teresa Rybińska | za |
17 | Sławomir Witold Staszak | za |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
20 | Tomasz Żuchowski | za |
21 | Arkadiusz Myślak | nieobecny |
21. o. zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi, w szczególności ilość odpadów komunalnych odbieranych od właściciela nieruchomości, częstotliwość odbierania odpadów komunalnych od właściciela nieruchomości i sposób świadczenia usług przez punkty selektywnego zbierania odpadów komunalnych
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
20 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Łachacz | za |
2 | Paweł Malec | za |
3 | Robert Artur Siudak | za |
4 | Beata Boczar | za |
5 | Stefania Ewa Czerw | za |
6 | Andrzej Zdzisław Dziuban | za |
7 | Karol Piotr Furczak | za |
8 | Piotr Mieczysław Gregorczyk | za |
9 | Rafał Kiersikowski | za |
10 | Aleksandra Malwina Kobus–Drężek | za |
11 | Agnieszka Izabela Kosakowska | za |
12 | Paweł Kamil Krassowski | za |
13 | Teresa Moczydłowska | za |
14 | Zbigniew Janusz Orzoł | za |
15 | Mariusz Pardo | za |
16 | Anna Teresa Rybińska | za |
17 | Sławomir Witold Staszak | za |
18 | Artur Antoni Trochimowicz | za |
19 | Waldemar Andrzej Zimny | za |
20 | Tomasz Żuchowski | za |
21 | Arkadiusz Myślak | nieobecny |