Herb
Profile Radnych, komisje, interpelacje. Kalendarz posiedzeń.
System Rada dla Mieszkańców - Gmina Miejska Szczytno

Radni VIII Kadencji

Profile Radnych VIII Kadencji.

Tomasz Łachacz

Tomasz Łachacz

Przewodniczący Klub: Wszystko dla Szczytna i PSL
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 440

Szczegóły

Paweł Malec

Paweł Malec

Wiceprzewodniczący Klub: Razem dla Mieszkańców
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 261

Szczegóły

Tomasz Żuchowski

Tomasz Żuchowski

Wiceprzewodniczący Klub: Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 152

Szczegóły

Beata Boczar

Beata Boczar

Radny Klub: Razem dla Mieszkańców
Przynależność: Stowarzyszenie Razem dla Mieszkańców
Zdobyte głosy w wyborach: 139

Szczegóły

Stefania Ewa Czerw

Stefania Ewa Czerw

Radny Klub: Wszystko dla Szczytna i PSL
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 100

Szczegóły

Andrzej Zdzisław Dziuban

Andrzej Zdzisław Dziuban

Radny Klub: Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 171

Szczegóły

Karol Piotr  Furczak

Karol Piotr Furczak

Radny Klub: Razem dla Mieszkańców
Przynależność: Stowarzyszenie Razem Dla Mieszkańców
Zdobyte głosy w wyborach: 249

Szczegóły

Piotr Mieczysław  Gregorczyk

Piotr Mieczysław Gregorczyk

Radny Klub: Razem dla Mieszkańców
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 267

Szczegóły

Rafał Kiersikowski

Rafał Kiersikowski

Radny Klub: Wszystko dla Szczytna i PSL
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 470

Szczegóły

Aleksandra Malwina Kobus–Drężek

Aleksandra Malwina Kobus–Drężek

Radny Klub: Wszystko dla Szczytna i PSL
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 98

Szczegóły

Agnieszka Izabela Kosakowska

Agnieszka Izabela Kosakowska

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 256

Szczegóły

Paweł Kamil Krassowski

Paweł Kamil Krassowski

Radny Klub: brak
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 254

Szczegóły

Teresa Moczydłowska

Teresa Moczydłowska

Radny Klub: Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 226

Szczegóły

Arkadiusz Myślak

Arkadiusz Myślak

Radny Klub: Wszystko dla Szczytna i PSL
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 390

Szczegóły

Zbigniew Janusz Orzoł

Zbigniew Janusz Orzoł

Radny Klub: Wszystko dla Szczytna i PSL
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 212

Szczegóły

Mariusz Pardo

Mariusz Pardo

Radny Klub: Wszystko dla Szczytna i PSL
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 183

Szczegóły

Anna Teresa Rybińska

Anna Teresa Rybińska

Radny Klub: Prawo i Sprawiedliwość
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 209

Szczegóły

Robert Artur Siudak

Robert Artur Siudak

Radny Klub: Razem dla Mieszkańców
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 135

Szczegóły

Sławomir Witold Staszak

Sławomir Witold Staszak

Radny Klub: Wszystko dla Szczytna i PSL
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 260

Szczegóły

Artur Antoni Trochimowicz

Artur Antoni Trochimowicz

Radny Klub: Wszystko dla Szczytna i PSL
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 191

Szczegóły

Waldemar Andrzej Zimny

Waldemar Andrzej Zimny

Radny Klub: Wszystko dla Szczytna i PSL
Przynależność: brak
Zdobyte głosy w wyborach: 54

Szczegóły