Radni VIII Kadencji

Profile Radnych VIII Kadencji.

Tomasz Łachacz

Tomasz Łachacz

Przewodniczący

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 440

Szczegóły

Paweł Malec

Paweł Malec

Wiceprzewodniczący

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 261

Szczegóły

Robert Artur Siudak

Robert Artur Siudak

Wiceprzewodniczący

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 135

Szczegóły

Beata Boczar

Beata Boczar

Radny

Przynależność: Stowarzyszenie Razem dla Mieszkańców
Zdobyte głosy w wyborach: 139

Szczegóły

Stefania Ewa Czerw

Stefania Ewa Czerw

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 100

Szczegóły

Andrzej Zdzisław Dziuban

Andrzej Zdzisław Dziuban

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 171

Szczegóły

Karol Piotr  Furczak

Karol Piotr Furczak

Radny

Przynależność: Stowarzyszenie Razem Dla Mieszkańców
Zdobyte głosy w wyborach: 249

Szczegóły

Piotr Mieczysław  Gregorczyk

Piotr Mieczysław Gregorczyk

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 267

Szczegóły

Rafał Kiersikowski

Rafał Kiersikowski

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 470

Szczegóły

Aleksandra Malwina Kobus–Drężek

Aleksandra Malwina Kobus–Drężek

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 98

Szczegóły

Agnieszka Izabela Kosakowska

Agnieszka Izabela Kosakowska

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 256

Szczegóły

Paweł Kamil Krassowski

Paweł Kamil Krassowski

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 254

Szczegóły

Teresa Moczydłowska

Teresa Moczydłowska

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 226

Szczegóły

Arkadiusz Myślak

Arkadiusz Myślak

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 390

Szczegóły

Zbigniew Janusz Orzoł

Zbigniew Janusz Orzoł

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 212

Szczegóły

Mariusz Pardo

Mariusz Pardo

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 183

Szczegóły

Anna Teresa Rybińska

Anna Teresa Rybińska

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 209

Szczegóły

Sławomir Witold Staszak

Sławomir Witold Staszak

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 260

Szczegóły

Artur Antoni Trochimowicz

Artur Antoni Trochimowicz

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 191

Szczegóły

Waldemar Andrzej Zimny

Waldemar Andrzej Zimny

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 54

Szczegóły

Tomasz Żuchowski

Tomasz Żuchowski

Radny

Przynależność:
Zdobyte głosy w wyborach: 152

Szczegóły